Gürmel GYO

SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Gürmel GYO

Sevgili Koçlar gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ay, bilgi sahibi olmak, araştırmak, arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenceli bir şeyler yapmak kısaca hayatı bir deneyim alanı gibi görerek hareket etmekten yanayız.

Saat 10:03 Merkür-Satürn kavuşumu, iş hayatımız veya bizimle ilgili hangi konuda olursa olsun şikayetlerimizi, sıkıntılarımızı dile getirmeye neden olur. Bardağın dolu tarafını görmek istemeyiz. Çünkü bir şeyler canımızı acıtır, bize ters gelir veya dürüst olmanın anlamı yok gibidir. Çevremizle ilişkimiz, kardeşlerimizle ilgili meseleler zihnimizi yorar. Bu görünümü olumlu yönde kullanmak istiyorsak, tabii ki düşüncelerimizi ifade edelim. Ancak bir kez durup, farklı bir pencereden duruma bakmayı ihmal etmeyelim. Bu görünüm sakin olunduğunda işimiz, ailemiz, sorumluluk konusunda doğru ve net bir karar vermenin göstergesidir. Seçim sizin. İster öyle, ister böyle. Önemli olan sonuçta hangisi daha işe yarar, ona bakmak lazım.

Saat 10:38 Ay-Neptün görünümü, sizi birilerine bağımlı kılan koşullara gösterdiğiniz hassasiyetin işaretçisidir. Keşke daha iyi durumda olsam da, kimseye uymak mecburiyetinde kalmasam diye düşünürsünüz.

Saat 18:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, size yaşama hevesi verir. Özgürce hareket etmenizi sağlar. Aşk hayatınızı güçlendirir.

Saat 22:08 Venüs-Uranüs görünümü, mesleki ve toplumsal ilişkilerin üzerinizdeki ciddiyet ve sorumluluğunu öne çıkarıyor. Ancak bir yandan da bireysel anlamda kısıtlanmak işinize gelmiyor. İşte bu iki farklı durum karşısında insan olumlu anlamda yeni çıkış yolları bularak ilerleyecek veyahut isyan ederek huzurunu kaçıracak.

Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04