SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’a geldi Şehitler Köprüsü’ne yürüyüş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında Şehitler Köprüsü’nde yapılacak tören için İstanbul’a geldi. Saat 18:30’da başlayacak etkinlikler için ise şimdide binlerce insan akın etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’a geldi Şehitler Köprüsü’ne yürüyüş
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 15:14 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin birinci yılında Türkiye’nin hemen her yerinde etkinlikler düzenleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de yapılan özel program sonrası İstanbul’a geldi.

İstanbul’da bugün 18:30’dan itibaren Anadolu Yakası’ndan Milli Birlik Yürüyüşü başlatılaca. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne gelecek olan vatandaşlar ile Erdoğan, burada bir araya gelecek. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da yapılacak etkinlikler için Ankara’dan İstanbul’a geldi. Kısıklı’daki evine geçen Erdoğan’ı yüzlerce kişi karşıladı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ DOLMAYA BAŞLADI

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde düzenlenecek etkinlikler için vatandaşlar yavaş yavaş gelmeye başladı. Yürüyüşün yapılacağı köprü üzerinde de tüm hazırlıklar tamamlandı. Bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı.

İSTANBUL 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda saat 18.30’da “Milli Birlik Yürüyüşü”yle başlatılacak. Yürüyüşe katılanların 20.00’de törenin yapılacağı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ulaşması planlanıyor.

Tören, 20.35’te mehter takımının gösterisinden sonra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21.15’te şehit yakınları ve gazilerle alana gelmesiyle devam edecek. Burada 21.30’da Kur’an-ı Kerim tilaveti ve toplu duanın ardından 22.05’te 15 Temmuz Belgeseli’nin gösterimi yapılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın saat 22.30’da tören alanında vatandaşlara hitap etmesi beklenirken, 23.15’te 250 şehidin ismi okunacak ve saygı ışıkları yakılacak. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde saat 23.30’da Şehitler Makamı’nın açılışı yapılacak. Ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesinin de bulunduğu Saraçhane’de görüntülerin binalara yansıtılması yöntemiyle “video mapping” gösterisi gerçekleştirilecek.

Türkiye’de selaların okunması ve akabinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısıyla saat 00.13’te demokrasi nöbeti başlayacak.

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04