SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Diyarbakır’da FETÖ darbe evi bulundu gözaltılar var

DİYARBAKIR’da 15 Temmuz gecesi FETÖ’nün üst düzey yöneticilerinin toplantı yaptığı ev tespit edildi. Bu evlerde yapılan aramalarda örgütün adliyedeki en üst düzey yönetici olarak kabul edilen bir hakim, bir savcı ve bir sivilin yakalandı.

Diyarbakır’da FETÖ darbe evi bulundu gözaltılar var
Bu haber 14 Temmuz 2017 - 9:11 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.

15 Temmuz’un yıldönümü nedeniyle Kamuoyunu bilgilendirme adına basın toplantısı düzenleyen Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, önemli açıklamalarda bulundu.

Güre, FETÖ’nün Diyarbakır’daki darbe yönetim merkezi olarak kabul edilen evin tespit edildiğini söyledi. Evde yaklaşık 30 kişinin neler yapılacağına yönelik toplantı yaptığını belirten Güre, toplantıya katılan örgütün sivil yöneticileri ile FETÖ imamlarının kendilerine bağlı unsurlara talimat verdiklerini kaydetti.

GAYBUBET EVİ
Başsavcı, etkin pişmanlık yasasından faydalanan FETÖ üyelerinin ifadeleri doğrultusunda, kaçak örgüt üyelerinin saklandığı ve “gaybubet evi” olarak adlandırılan 4 evin de tespit edildiği bilgisini verdi.

BİR HAKİM, BİR SAVCI GÖZALTINDA
Güre, bu evlerde yapılan aramalarda örgütün adliyedeki en üst düzey yönetici olarak kabul edilen bir hakim, bir savcı ve bir sivilin yakalandığını dile getirdi.

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04