SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Gülen’in seccade üzerinde ayakkabı ile mesajı kime?

Hüseyin Gülerce bugünkü köşe yazısında Fetullah Gülen’in seccade üzerinde ayakkabı ile poz verdiği fotoğrafın analizini yaptı.

Gülen’in seccade üzerinde ayakkabı ile mesajı kime?
Bu haber 20 Temmuz 2017 - 6:44 'de eklendi ve 20 views kez görüntülendi.

15 Temmuz’un yıldönümünde ABD’nin önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal’a röportaj veren Fetullah Gülen’in fotoğrafı tepki çekti.

Fotoğrafta, Gülen’in seccadeye ayakkabıyla basarak poz verdiği görülüyordu. İşte bu görüntüyü bugünkü yazısında ele alan Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, “Seccade üzerinde ayakkabı ile durmak Batı’ya, Haçlı zihniyeti sahiplerine bir mesajdır.” diye yazdı.

Gülen’in Gezi olaylarından başlayarak AK Parti iktidarını Batı’ya jürnallediğine dikkat çeken yazar, o demeçleri köşesine taşıdı. İşte onlardan birkaçı:

İŞTE “SECCADE AYAKLARIMIN ALTINDA” DİYOR

Türkiye hızla iç savaşa gidiyor. Batı acilen müdahale etsin, AK Parti hükümetini düşürsün.” (Mısır’ın Al Ghad TV kanalına konuşmasından. 4 Ağustos 2016)

“Dünya liderleri, Erdoğan’ın cadı avına karşı etkili bir tutum geliştirmezse, Türkiye’de Cumhurbaşkanını durduracak bir iç dinamik yok.” (ABD haber sitesi Politico’ya beyanat. 9 Eylül 2016)

“Erdoğan’ı, Türkiye’yi AB’ye hazırlama vaadi ve NATO için destekledik. ABD beni bağrına basmıştır. Bu koca millete saygısızlık etmemek için elimi kolumu sallayarak buradan gitmek istemiyorum.” (23 Eylül 2016. Alman “Die Zeit” ve İspanyol “El Pais” gazeteleri ile Alman haber ajansı dpa’ya Pensilvanya’da verdiği ortak mülakattan)

“Türkiye’nin Avrupalı müttefiklerinin ve ABD’nin desteğine ihtiyacı var. NATO Türkiye’den, ittifakın normlarına sadık kalmasını talep edebilir.” (Washington Post’a yazdığı makaleden. –Makale Erdoğan’ın Washington ziyareti esnasında yayımlandı.- 16 Mayıs 2017)

“Haçlı’nın ülkenizi işgal etmesi çok tehlikeli değildir. Çünkü sizinle onlar arasında kırmızıçizgiler vardır. Bir kere onlar sizin kadınınıza kızınıza ilişmezler. Mabedinize ilişmezler. İlişmemiş Haçlılar.” ( Pensilvanya’daki konuşmasından. 20 Ağustos 2016)

 Seccade üzerinde ayakkabı ile verdiği poz evet, Haçlılara, Batı’ya mesajdır. “İşte seccade ayaklarımın altında, daha ne yapmamı istiyorsunuz” diyor…

Hüseyin Gülerce’nin yazısının tamamı

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04