SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Nihal Olçok ilk kez açıkladı Erol Olçok şehit olmadan önce…

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Hem oğlunu hem de eşini 15 Temmuz gecesi köprüde kaybeden Nihal Olçok, canlı yayında ilk kez bir itirafta bulundu.

Nihal Olçok ilk kez açıkladı Erol Olçok şehit olmadan önce…
Bu haber 14 Temmuz 2017 - 9:09 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

15 Temmuz’da yaşanan kanlı darbe girişiminin izleri devam ediyor. Yıl dönümünde tankın önüne atlayarak şehit olan Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok konuk olduğu canlı yayında çarpıcı açıklama yaptı.

Hem eşi Erol Olçok’u hem de oğlu Abdullah Tayyip’i 15 Temmuz gecesi şehit veren Nihal Olçok Fatih Altaylı’nın programına katıldı. Canlı yayında o gece yaşadıklarını ve neler hissettiğini anlatan Nihal Olçok ilk kez Erol Olçok ile olan bir anısını anlattı.

BUNU İLK KEZ SÖYLÜYORUM

Nihal Olçok katıldığı programda Fatih Altaylı’ya dönerek, “Bunu ilk kez söylüyorum belki de başka bir yerde söylemeyeceğim. Biz Olçok ile köprüyü çok izledik. Onun işi karşıdaydı evimiz Anadolu Yakasın’daydı. Bana bir gün şey demişti göçmeden önce, o çerkez ben arnavut. Biraz inatçıydık. Son dönemde bir düzlemde buluşmamız gerekiyordu. 15 Temmuz yaşanmadan önce Olçok bana, ‘Biliyor musun Nihal biz köprüde buluşacağız’ dedi. Evet köprüde buluşacağız” ifadelerini kullandı. 

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_f97c5ameb502e5umkqupl5bln3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0