SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!

Gazeteci Nedim Şener, 15 Temmuz darbe girişiminin faili FETÖ’yü ‘Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!’ olarak niteledi.

Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!
Bu haber 17 Temmuz 2017 - 6:35 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Posta gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü yazısında hain örgüt FETÖ’yü kaleme aldı.

Yazar, FETÖ’yü “beş kıtada 140 ülkede binlerce üyesiyle 7 gün 24 saat Türkiye’de nasıl bir kaos yaratabileceğini planlayan, fiziki olarak üzerinde güneş batmayan bir terör örgütüdür” diye tanımlıyor. 

Dünyanın 150 ülkesine dağılmış örgüt üyelerinin her sabah uyandıklarında Türkiye’ye kötülük planladıklarını hatırlatan Şener, yazısına böyle devam ediyor.

140 ülkede 8 bin firari

“(…)Sadece binden fazla okullarındaki üyelerinden bahsetmiyorum, şu anda Türkiye’de yürütülen soruşturmalarda kimi polis, kimi hakim, kimi savcı, kimi istihbaratçı, kimi asker, kimi gazeteci 8 bin FETÖ üyesi firari.”

15 Temmuz’da amacına ulaşamayan örgütün yeni kaos senaryoları peşinde olduğuna dikkat çeken yazar, herkesi bu yapıya karşı mücadele vermeye çağırıyor.

24 SAAT PLAN YAPIYORLAR

“(…)FETÖ halen TSK ve polis dahil devlet içindeki kripto unsurlarına güveniyor. Bir ülkede güneş batıp diğerinde doğduğunda yatağından kalkan FETÖ üyeleri, kendi veri havuzlarına Türkiye’de nasıl bir kaos yaratılabilir diye önerilerini gönderiyor.

Bu ülke, bölge ve kıta imamlarına kadar ulaşıyor. Kaos planları, maddi destek, tutuklu olan üyelerle irtibat, kripto unsurlarla iletişim, propaganda, kara propaganda ve operasyon için tüm bilgiler sonunda Pensilvanya’da toplanıyor. Hiç bir şey yapamayan, sosyal medya üzerinden örgütün yalanlarını yayıyor.”

Nedim Şener’in yazısının tamamı

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04