SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER
CİNAYET İTİRAFI EŞİ VE KIZINI DEHŞETE DÜŞÜRDÜ
Bu haber 18 Kasım 2016 - 8:31 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Adana’da 70 yaşındaki emekli O.E.’yi parası için sevişirken zehirlediği iddiasıyla ‘tasarlayarak öldürme suçundan’ yargılanan 40 yaşındaki S.C. ‘ömür boyu’ ve 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

O.E., Almanya’da çalışıp emekli olduktan sonra merkez Sarıçam İlçesi’nde evine yerleşip yalnız yaşamaya başladı. Bu arada evli 2 çocuk annesi S.C. evini satmak için anlaştığı bir emlakçının müşteri olarak bulduğu O.E. ile tanıştı. İddiaya göre, S.C. zamanla samimi olduğu O.E. ile para karşılığı ilişkiye girmeye başladı. O.E.’nin ziynet eşyaları ve parasının olduğunu öğrenince de iddiaya göre öldürmeye karar veren Cingöz, plan yaptı. 
 
O.E.’yi en kolay cinsel ilişki sırasında öldürebileceğini düşünen S.C., bunun için evinde bulunan tarım ilaçlarını karıştırarak iki enjektöre doldurdu. 11 Ekim’de içine tarım ilacı koyduğu enjektörleri ve 2 bıçağı yanına alan S.C., O.E.’nin evine gitti.
 
‘CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR’
 
Enjektör ve bıçakları yastığın altına saklayan S.C., sevişirken enjektörleri yatakta sırt üstü yatan O.E.’nin boynuna saplayıp enjekte etti. O.E.’nin tepki göstermesi üzerine S.C., verdiği ilaçların cinsel gücü arttıracağını söyledi. S.C., O.E.’yi çay demlemesi için mutfağa gönderdikten sonra yastığın altına sakladığı ekmek bıçağını alıp 9 kez bıçakladı. O.E., yaralı halde gittiği banyoda yere düştü. S.C., baca içerisinde bulunan cüzdandaki yaklaşık 7 bin Euro’yu ve telefonları aldıktan sonra olaya hırsızlık görüntüsü vermek için eşyaları dağıtıp çıktı. Olaydan bir gün sonra yakalanan S.C., tutuklandı. Otopsi raporunda ise O.E.’nin tarım ilacı zehirlenmesinden öldüğü belirtildi. Olayı araştıran polis, S.C.’ü yakaladı. S.C., sevk edildiği adliyede tutuklandı. 
 
‘KIZIMI İSTEDİ’
 
Tasarlayarak öldürme suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu, nitelikli hırsızlık suçundan da 7 yıla kadar hapis istemiyle 7’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan S.C., O.E.’nin yanı sıra başka erkeklerle de para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini anlattı. O.E.’nin sapıkça isteklerde bulunduğunu savunan S.C., mahkemede şunları söyledi:
 
“Bir gün evindeyken cüzdanım yere düşünce kızımın resmi ortaya çıktı. O.E., daha sonra bana gelirken kızımı da getirmemi, ona dokunmak istediğini ve para vereceğini söyledi. Ben buna tepki gösterince ‘Kızının okuluna giderim, onu kaçırırım, evinize gelirim, kocanın iş yerine giderim’ diye tehdit etmeye başladı. O.E.’ın kızımı kaçırmasından korktum. Çok tedirgin olmuştum. O.E.’ı arayıp müsaitse gelmek istediğimi söyledim. O da müsait olmadığını yarın gelmemi, gelirken kızımı da getirmemi istedi. Bunun üzerine evde bulunan tarım ilaçlarını 2 adet enjektöre doldurdum. Yanıma 2 bıçak alarak bir gün sonra evine gittim. Eve gittiğimde kapı açıktı ve çıplak bir şekilde beni bekliyordu. Sevişirken enjektörleri boynuna saplayıp tarım ilaçlarını enjekte ettim. Tepki gösterince, cinsel gücü arttıran ilaç olduğunu söyledim. Bir şey olmayınca O.E.mutfağa giderken sırtından bıçakladım. Sonra yaptığıma pişman olunca onu banyoya götürüp yarasına su tutup tütün bastım. Kötü olmaya başlayınca ambulansı aramamı istedi. Ancak ben korkumdan aramadım. Banyoda yere düşünce kapıyı üzerine kilitledim. Hırsızlık süsü vermek için evi dağıtıp bacada bulunan cüzdandaki paraları alıp evden ayrıldım.”
 
EŞİ VE KIZI TANIK OLARAK KONUŞTU
 
Duruşmalarda tanık olarak ifade veren S.C.’ün eşi ile kızı G.C., gözyaşları arasında konuştu. G.C., annesinin son zamanlarda oldukça tedirgin olduğunu, Eşi ise eşinin çocuklarını son zamanlarda çok sıktığını söyledi. Mahkeme heyeti, yargılamanın sonunda S.C.’ü cinayet suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırdı. Tutuklu sanığın duruşmalardaki iyi halini gözeten heyet, cezayı ‘ömür boyu’ hapis cezasına çarptırırken, hırsızlık suçundan da 5 yıl hapis cezası verdi.
 

DHA

KAYNAK : http://www.haber3.com/cinayet-itirafi-esi-ve-kizini-dehsete-dusurdu-3993911h.htm

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04