SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER
Erkal’ın beyin kanaması geçirme nedeni ortaya çıktı
Bu haber 04 Mayıs 2017 - 7:24 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.

12 Nisan günün evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan ve 22 gündür tedavisine yoğun bakımda devam edilen ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın n beyin kanaması geçirme nedeni ortaya çıktı

DENGESİNİ KAYBEDEREK DÜŞTÜ

Yüksek tansiyon hastası olan Erkal’ın olay öncesi dengesini kaybederek düştükten sonra beyin kanaması geçirdiği değerlendirildi.

CİNAYET MASASI DETAYLARI PAYLAŞTI

İstanbul Maltepe’deki evinin otoparkında 12 Nisan’da beyin kanaması geçiren ve halen yoğun bakımda tutulan şarkıcı İbrahim Erkal’ın dosyasını inceleyen ve kamera kayıtlarını mercek altına alan İstanbul Cinayet Masası soruşturmanın detaylarını paylaştı. 03 Mayıs itibariyle yapılan açıklamaya göre İbrahim Erkal’ın beyin kanaması geçirmesinde şüpheli bir durum tespit edemedi. Erkal’ın otoparka girmeden önce ve olaydan sonra otopark giriş ve çıkışlarında görüntülere yansıyan kimse bulunamadı.

NAKİL SONRASI SAĞLIK DURUMU NASIL?

İbrahim Erkal, ailesinin talebi üzerine ileri tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla önceki gün sabah saatlerinde bulunduğu özel hastaneden alınarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.

Erkal’ın, nakil sonrasında yapılan ilk değerlendirmesinde bilincinin kapalı, tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu tespit edildi. Erkal’ın durumunda geçen 2 gün içinde değişme olmadı.

Sanatçının sağlık durumu sonucu medikal tedavisinin yoğun bakım şartlarında sürdürülmesine karar verilirken, şu an için ek bir cerrahi girişim planlamasının bulunmadığı ve İbrahim Erkal’ın yakınlarının da konuya ilişkin bilgilendirildiği öğrenildi.

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04