SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Sevgilisiyle görüntülerini çeken kız kardeşini öldürdü!

Pakistan’da gerçekleşen bir hırsızlık sırasında öldürülen kız kardeşi hırsızın değil ablasının öldürdüğü ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden abla nişanlısıyla birlikte olaya hırsızlık süsü verdiklerini anlattı.

Sevgilisiyle görüntülerini çeken kız kardeşini öldürdü!
Bu haber 10 Aralık 2017 - 17:12 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.

Pakistan’ın Karaçi kentinde gerçekleşen bir hırsızlık sırasında öldürülen kız kardeşi hırsızın değil ablasının öldürdüğü ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden abla cinayeti gizlemek için nişanlısıyla birlikte olaya hırsızlık süsü verdiklerini anlattı.

Olayda hayatını kaybeden maktulün büyük ablası Alvina, öz kız kardeşini kendilerini nişanlısıyla birlikte görmesi nedeniyle, nişanlısının da yardımıyla soğukkanlılıkla öldürdüğünü itiraf etti. Pakistan medyasında çıkan haberlere göre cinayet kurbanı Aleena ablasının nişanlısıyla çok yakın görüntülerini kaydetmiş ve bu görüntüleri ebeveynlerine göstermekle tehdit ediyordu.

Alvina itirafında nişanlısı Mazhar kız kardeşini sabit tutarken kardeşinin boğazını kestiğini, sonrasında da eve hırsız girmiş süsü vermek için evlerinden yüklü miktarda parayı nişanlısı Mazhar’a verip, kendisini de bilerek yaraladığını itiraf etti.

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04