SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER
GİZLİLİK

Aşağıda verilen kullanım şartı (‘Şartname’) Gürmel Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı(‘Gürmel GYO‘) ait (‘tarafımız’ veya ‘tarafımıza ait’) Internet sitesi Gunbasi.com‘u (‘Web Sitesi’), Gunbasi.com‘u (‘Blog’) ve hizmetlere (‘Hizmetler’) erişim ve bunları kullanımınıza dair hükümlerdir.

Web Sitesini kullanıyor olmanız, işbu Şartnamenin sizin için bağlayıcı olduğunu kabul etmeniz anlamına gelmektedir. Hizmetleri bir kuruluş adına kullanıyor olmanız, Şartnameyi söz konusu kuruluş adına kabul etmeniz ve söz konusu kuruluş bakımından işbu Şartnamenin bağlayıcı olmasını sağlama yetkisine sahip olduğunuz anlamına gelir. Böyle bir durumda “tarafınız” ve “tarafınıza ait olan” gibi kullanımlarla, söz konusu kuruluş kast edilecektir.

Hizmetleri yalnızca, Gürmel GYO ile sözleşme imzalama yetkisine sahip olmanız halinde ve herhangi bir yasal düzenleme tarafından engellenmediğiniz sürece kullanabilirsiniz. Hizmetler, tarafımızdan iyileştirildiği ve yeni özellikler eklendiği ölçüde değişiklik göstermeye devam edebilir. Hizmetlerde tarafınıza herhangi bir ön bildirim yapmaksızın tarafımızca değişiklik yapılabilmektedir. Ayrıca, kendi takdirimize dayanarak, Hizmetlerden herhangi bir içeriği çıkarmamız da mümkündür.

İşbu Şartname, tarafınıza Hizmetler veya Hizmetlerde kullanılan içerikler üzerinde herhangi bir hak, tasarruf veya pay sağlamamaktadır. Hizmetleri sağlamak için kullandığımız yazılım ve diğer teknolojiler, telif hakları, alametifarika ve Türkiye Cumhuriyeti’nin sair yasaları tarafından korunmaktadır. İşbu Şartname, Gürmel GYO  alametifarikaları, logoları, alan adları veya diğer marka özelliklerini kullanma hakkı vermemektedir.

Gürmel GYO, diğer tarafların fikri mülkiyet haklarına saygı duymakta ve tarafınızın da aynı saygıyı göstermenizi beklemektedir. Yasalara uygun olması ve eksiksiz şekilde iletilmesi halinde telif hakkı ihlali iddialarına tarafımızca yanıt verilecektir. Mükerrer ihlallerin önüne geçme ve ihlale neden olduğu iddia edilen içeriği silme veya etkisizleştirme hakkımız saklıdır. Hizmetler konusundaki telif hakkı iddiaları için muhatap olarak belirlenen şubemizin bilgileri aşağıdaki gibidir:

Gürmel GYO Mecidiyeköy Mah Şehit Er Cihan Namlı Cad No:32 Şişli,İstanbul

TEL: 0212 216 26 07 – 0850 840 36 08 info@gunbasi.com  info@gurmel.com.tr

İŞBU ŞARTNAME, WEB SİTESİ, BLOG VE HİZMETLERİN KULLANIMI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA TABİ OLACAKTIR. İŞBU ŞARTNAME VEYA WEB SİTESİ, BLOG VE HİZMETLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ VEYA BUNLARDAN KAYNAKLI DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ ANLAŞMAZLIK KONUSUNDA HER TÜRLÜ HÜKME TÜRKİYE MAHKEMELERİ MÜNHASIRAN YETKİLİDİR.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_kqkl6ant0j01n76i0ovvlupmk0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0