SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Sayısal Loto sonuçları: 2. devir gerçekleşti! (26 Ağustos 2017 MPİ Sayısal Loto sonucu)

1085. hafta Sayısal Loto sonuçları resmen açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilen Sayısal Loto’da büyük ikramiye 2. kez devretti. Geçen haftadan devreden ikramiye ile birlikte büyük ikramiye 3 milyon lirayı aştı. 26 Ağustos 2017 MPİ Sayısal Loto sonuçları, Sayısal Loto haftanın şanslı numaraları ve Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı için haberimizi okuyabilirsiniz.

Sayısal Loto sonuçları: 2. devir gerçekleşti! (26 Ağustos 2017 MPİ Sayısal Loto sonucu)
Bu haber 27 Ağustos 2017 - 6:37 'de eklendi ve 27 views kez görüntülendi.

Sayısal Loto 6:49 oyununda bu hafta büyük ikramiye hangi ilimize gitti? Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyununda kazandıran numaralar canlı yayında ve noter huzurunda yapılan çekiliş ile belli oldu. Her cumartesi olduğu gibi buı cumartesi de Sayısal Loto sonuçları MPİ Ankara Balşgat binası çekiliş salonunda belli oldu. Geçen hafta 6 şanslı sayıyı kimsenin bilememesi üzerine büyük ikramiye 3 milyon lirayı aştı. MPİ  26 Ağustos 2017 Sayısal Loto sonuçlarını en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 21.15’te başlayan yayınla her cumartesi belli oluyor. İkramiye dağılımı ise 15-30 dakika araasında Milli Piyango İdaresi sitesinden belli oluyor. Bu oyunda 49 numarada 6 tanesini doğru bilenler büyük ikramiye ile ödüllendiriliyor.

26 AĞUSTOS SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi Sayısal Loto’nun sonuçları milyonlar tarafından bekleniyordu. Zengin olma hayaliyle sonuçları bekleyenler 1084. hafta kazandıran numaraları MPİ tarafından belirlendi. İşte kuponlarını kontrol etmek isteyeneler için 26 Ağustos 2017 Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

26 Ağustos Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan olmadı ve 2.devir gerçekleşti. 5 bilenler ise 6 bin 200 lira kazandılar.

14, 36, 39, 43, 44, 49

 

GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Sayısal Loto oyununda ardışık ikililer ve üçlülere sık sık rastlanıyordu. Bu hafta yapılan çekilişte ardışık 4 rakam çekildi. Şaşırtan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı. Milyonlarca kişi kazanma formülleri ile uğraşırken çıkan rakamlar algoritmalarını tekrar değiştirmelerine sebep olacak.

İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

Sayısal Loto ikramiyelerinin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

SAYISAL LOTO’DA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi 17 Ocak 2017’da bir duyuru ile Sayısal Loto’da devir sayısının kaç olduğuna açıklık getirdi. Milli Piyango İdaresi’nin yaptığı açıklama şu şekilde;Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

Bu nedenle Sayısal Loto oyununun 14/01/2017 tarihli 1053. hafta çekilişi sonucunda; 4.kez 6 bilen olmadığı için büyük ikramiye 5 bilenler arasında dağıtılmıştır.

Sayısal Loto yine devretti.Sayısal Loto sonuçları 26 Ağustos 2017 saat 21.15’te yapılan canlı yayın ile belli oldu. Sayısal Loto’da geçen haftadan devreden ikramiye ile birlikte büyük ikramiye 3 milyon lirayı aştı. MPİ Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar haberimizde.

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04