SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölümde ‘Zamanlamayı doğru yapmazsa…’

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölüm fragmanını yayınladı. ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölümde ‘Zamanlamayı doğru yapmazsa…’
Bu haber 12 Mart 2018 - 9:23 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüy heyecan dolu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar 94. yeni bölümüyle yarın akşam 20.00’de ATV’de yayınlanacak…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 94. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır.Çakırbeyli Ailesi’nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın’ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir.

Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan’ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır’ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan’ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 94. BÖLÜM FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş’e vararak büyük bir başarı elde etmişlerdir. Bu yolda onlara ayak bağı olan herkesin sırayla yok edilmesinin zamanı gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, aileye sızarak Çakırbeylileri içerden bitirme görevini üstlenen Selda’dır.

Hızır’ın planlarından biri de el koydukları tırın içine saklanan Alparslan sayesinde Güneş’in mekanını belirleyip baskın yapmaktır. Tırın götürüldüğü yerin bir depodan daha fazlası olduğunu öğrenen Çakırbeyliler, ulaştıkları bu önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Öncesinde, evde konuşulanlardan herkesin Şahin Ağa’nın mekanında toplanacağı bilgisini edinen Selda, bu bilgiyi Ekrem’le paylaşmakta geç kalmaz. Her iki tarafın da karşılıklı kuracağı pusular yüzünden yaşanacak yeni kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler :
Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04