SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Çözüm teröristlerin defolup gitmesidir

Başbakan Binali Yıldırım, terör sonlanıncaya kadar mücadelenin süreceğini belirterek, “Bazen, ‘çözüm süreci’ diyorlar. Çözüm mözüm yok. Çözüm, terör örgütünün bu topraklardan defolup gitmesi” dedi.

Çözüm teröristlerin defolup gitmesidir
Bu haber 10 Mart 2018 - 10:21 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

Ak Parti Siyaset Akademisi’nin 18. dönem açılışında konuşan Yıldırım, şunları söyledi:

YOK OLUNCAYA KADAR: Terör, bu ülkenin yıllarını çaldı. İnsanınıza büyük acılar yaşattı. Geleceği inşa etmek üzere yola çıkarken artık terör belasını da gündemden söküp atmak gerektiğinin bilincindeyiz. Mücadelemiz, terör tamamen bu topraklardan yok oluncaya kadar durmayacak. Bazen ‘çözüm süreci’ diyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım, buradan müsaadenizle çözüm mözüm yok. Çözüm, terör örgütünün bu topraklardan defolup gitmesi, Kürtlerle, Türklerle, Türkmenlerle, Araplarla ay yıldızlı bayrağın altında yaşayan bu milletin kucaklaşmasıdır. Kardeşçe geleceğe yürümesidir. Çözüm budur. Başka çözüm yoktur.

MİLLETİN DUASI: Bu konuda ne terör odaklarına ne de onlara destek veren hiçbir güce taviz veririz. Afrin Operasyonu Türkiye Cumhuriyeti olarak teröre asla geçit vermeyeceğimizin bütün dünyaya ilanıdır. Türkiye’nin hiçkimsenin toprağında gözü yok. Buna karşılık kendi toprağımıza, istiklalimize, istikbalimize kastedenlere de her zaman hak ettikleri cezayı vermesini biliriz. Bu harekat, gücünü aziz milletin duasından alıyor. Bu operasyon, terör örgütlerinin zulmü altındaki Arap, Kürt, Türkmen kardeşlerimizin de kurtulmasına vesile olacak. Bu yüzden adı Zeytin Dalı Harekâtı.

YAĞMA YOK: Dün Fırat Kalkanı Harekâtı ile Cerablus’a ile Bab’a gelen huzur, yarın inşallah Afrin’e de gelecek. Türkiye’yi eleştirenler önce geçmişlerine baksın. Hem teröre gizli ve aşikar destek vereceksiniz hem de Türkiye’ye ayar vermeye çalışacaksınız. Yağma yok. Bu tutarsızlık, yanlış hesaptır. Biz bu yanlışın parçası olmayacağız. Şartlar ne olursa olsun  PKK ve uzantılarıyla DAEŞ ve FETÖ terör unsurlarıyla topyekun mücadele edeceğiz. l ANKARA Milliyet

 

Etiketler :
Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04