SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Samsung’un AR Emoji’si Apple’ın Animoji’sinin kopyası mı?

Samsung’un mobil bölümünün başındaki DJ Koh, Galaxy S9’un yeni AR Emoji işlevini Apple’ın Animoji’si ile karşılaştıranlara cevap verdi!

Samsung’un AR Emoji’si Apple’ın Animoji’sinin kopyası mı?
Bu haber 02 Mart 2018 - 10:13 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

Galaxy S9, Apple’ın Animoji işlevine benzer şekilde çalışan bir “AR Emoji” işleviyle geliyor. Samsung, bu işlevin Animoji’nin bir kopyası olmadığını bilmenizi istiyor.

Galaxy S9’daki AR Emoji işlevinin Apple’dan alındığını düşünebilirsiniz çünkü Galaxy S9, iPhone X’in sadece birkaç ay sonrasında tanıtıldı ve bu işlev, iPhone X’in sevilen işlevlerinden biriydi. Wall Street Journal’e konuşan Samsung’un mobil bölümünün CEO’su DJ Koh, “Onların yaklaşımı ve benim yaklaşımım baştan aşağı farklı. Ben kendi yol haritama göre ciddi biçimde çalışıyorum” dedi ve üç boyutlu animasyonları 2001’den bu yana kapaklı telefonlarda kullanmayı düşündüğünü söyledi.

Samsung'un AR Emoji'si Apple'ın Animoji'sinin kopyası mı?

iPhone X’lerle birlikte gelen Animoji

Firmalar, duyurdukları işlevlerin bazıları üzerinde birkaç yıl çalışabiliyorlar; bu yüzden Koh’un açıklamaları dikkate değer. Samsung’un iPhone X’teki AR Emoji’yi görüp birkaç ayda kendi işlevini tam anlamıyla hazırlaması da pek imkan dahilinde değil gibi görünüyor.

Apple’ın Animoji’sinin dünyanın ilk üç boyutlu yüz ifadeleri olmadığını da belirtelim. Logitech web kameraları, kullanıcının yüz hareketlerini ve sesini hareketli dijital karakterlere dönüştüre Effects Avatars ile geliyordu.

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04