SON DAKİKA

SON DAKKİKA HABER DORU DÜRÜST YAYINCILIK İLKERİNE SADIK HABER

Gülbey Türkücü bulundu mu balona rövaşata atan adam Müge Anlı son durum

Gülbey Türkücü bulundu mu son durum ne? Ankara’da balona röveşata atan adam olarak fenomen olan Gülbey Türkücü her yerde aranıyor. Acılı anne balona röveşata atan çocuklarını bulabilmek için Müge Anlı’ya geldi.

Gülbey Türkücü bulundu mu balona rövaşata atan adam Müge Anlı son durum
Bu haber 14 Kasım 2017 - 17:08 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Balona röveşata atan adam olarak fenomen olan Gülbey Türkücü’nün hayatından dram çıktı. Psikolojik rahatsızlığı olan ve annesinin ikinci evliliğinden zorluk yaşayan Gülbey Türkücü her yerde aranıyor. Gelin hep birlikte olaya bakalım.

Kahramanmaraş’ta yaşayan ve daha sonra Ankara’da ortaya çıkan ve kendisinden 3 aydır haber alınamayan Gülbey Türkücü için arama çalışmaları başladı. Balona röveşata atmasıyla fenomen haline gelen Gülbey Türkücü’nün psikolojik tedavi gördüğü ortaya çıktı. Annesinin haberleri izlemesiyle birlikte durumu fark etmesi bir oldu. Acılı anne Müge Anlı’ya gelerek oğlunu aramak için çalışmalar başlatılmasını istedi. 

ANNESİNİN İKİNCİ EŞİNDEN ŞİDDET GÖRDÜ

3 ay önce Kahramanmaraş’ta evlerinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen Gülbey Türkücü sosyal medyada fenomen haline geldi. Gülbey Türkücü’nün bulunması için her yerde arama çalışmaları başlatılırken fotoğrafları da televizyon ekranlarından yayınlandı. İsmini vermek istemeyen bir izleyici Gülbey’in neden sorunlar yaşadığını annesinin bildiğini söyledi. Gülbey Türkücü ile ilgili bilgiler veren ve ismini söylemeyen izleyici bir sıkıntısının olduğunu söyledi.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VAR

Gülbey Türkücü ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. 24 yaşındaki Gülbey Türkücü’nün annesinin ikinci evliliği olan eşiyle iyi anlaşamadığı ve şiddet kullandığı ortaya çıktı.

Balona röveşata atan adam bakın kim çıktı meğer 3 aydır…

 

KAYNAK

Gürmel GYO
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
%d blogcu bunu beğendi:
Gürmel GYO Emlak Danışmanlığı
* Neden Gürmel GYO
* Mutlu ve sıcak yuvanız için
* İstek ve Arzularınızı karşılamamız için
* İstediğiniz lokasyonda ihtiyacınız için
* Satılık ve Kiralıklarınız için
* Siz arkanıza yaslanmanız için
* Siz sadece tamam demeniz için
* Biz Buradayız ve Sizinleyiz
* Gürmel GYO 0532 683 63 04